Údržba vozidla před zimou

Řešíte, jak své auto připravit na chladnější měsíce roku? Sněhové vánice i zledovatělé silnice dokáží jízdu nepříjemně zkomplikovat. Samozřejmostí pro každého z vás by měly být zimní pneumatiky, které jsou povinné mezi 1. listopadem a 31. březnem pro všechny vozy, které chtějí vyjet na silnici, na níž se nachází souvislá vrstva sněhu, ledu nebo námraza. Jelikož se ale počasí jen těžko předvídá, je určitě lepší do pneumatik investovat už na podzim.

Přezutí pneumatik na zimu

Nejen na přezouvaní pneumatik se specializuje Hlouch Autoservis. Pokud jste z Brna, rozhodně ho kontaktujte, když řešíte přípravu svého vozu na zimu, i pokud potřebujete něco opravit nebo vyměnit. Autoservis vašemu vozidlu poskytne komplexní péči. Postará se o něj tým zkušených automechaniků, kteří svou práci odvádějí kvalitně a v co nejkratším možném termínu. Žádné dlouhé čekací lhůty vás zde tak rozhodně nečekají.

Jestliže si chcete nechat vyměnit pneumatiky, doporučujeme využít služeb pneuservisu, který vám kromě jejich výměny zajistí také vyvážení nebo pomoc s výběrem. Máte zde také možnost uskladnit si své letní pneumatiky, které budete zase v březnu potřebovat.

Kontrola brzd před zimou

V autoservisu zkušení automechanici vyřeší všechny další problémy týkající se vašeho vozu. Jedná se například o kontrolu brzd před zimou, jelikož na sněhu a ledu to více klouže a rozhodně je potřeba mít brzy v tom nejlepším stavu. Automechanici z Brna vám je pečlivě zkontrolují a vy si pak budete moci být jisti, že je jízda ve vašem automobilu opravdu bezpečná.

Nezapomeňte ani na nemrznoucí směs do ostřikovače nebo do chladiče, která je důležitá, když teploty padnou pod bod mrazu. Tu vám v servisu mohou doplnit a vy se pak nebudete muset již o nic starat. Nemrznoucí směs si můžete zakoupit také v obchodě a sami si ji průběžně doplňovat. Je vhodná jak do aut, která stojí venku na sídlišti, tak i do garážovaných vozů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *