Chytré úložné prostory v automobilech

Yanfeng Automotive Interiors (YFAI), největší světový dodavatel automobilových interiérů, má odpověď na současné požadavky týkající se úložných prostor v automobilu: podlahovou konzoli StowSmart s nastavitelnými úložnými přihrádkami a flexibilními roletovými dvířky. Zlepšila se tak možnost organizace uložených věcí a ergonomická užitnost vozu a zvětšil se i celkový úložný prostor. Snadnost použití je kombinována s vysoce kvalitním dílenským zpracováním v moderním designu. Z toho důvodu jsou věci každodenní potřeby, které si lidé nosí do automobilů (od chytrých telefonů po kabelku), snadno dostupné a uspořádané. Kromě konzole StowSmart má společnost YFAI také množství jiných možností pro další uložení věcí.

Téměř nikdo nepřichází do svého automobilu s prázdnýma rukama. Ať už je to kufřík, kabelka, tablet, peněženka, sluneční brýle nebo šálek kávy, přináší si s sebou řidič a spolujezdci mnoho věcí, které musí být snadno uložitelné a přístupné. Na základě výsledků zákaznického průzkumu a ergonomických a kinematických studií vyvinula společnost Yanfeng Automotive Interiors optimální řešení podlahových konzolí, navržených tak, aby splňovala potřeby pasažérů automobilu více než kdykoliv dříve. Mezi nejnovější inovace produktů patří StowSmart, podlahová konzole, která řeší individuální preference řidiče.

Konzole StowSmart – okamžitě přizpůsobitelná

Nová podlahová konzole StowSmart je jednak ergonomická a jednak i snadno použitelná – s dvěma flexibilními roletovými dvířky, které pasažérům umožňují ukládat své věci v různých úrovních. Podlahová konzole StowSmart nabízí individuální systém uspořádání s přihrádkami o různé velikosti. Malé věci každodenní potřeby mohou být například uloženy v přihrádkách s posuvnými přepážkami naskládanými na sebe.

„Naše podlahová konzole StowSmart dává výrobcům automobilů větší možnosti pro odlišení a nabízí funkce praktické pro uživatele,“ říká Michelle Pageová, Director Global Product Development, Floor Consoles. „Při vývoji tohoto produktu jsme provedli výzkum a zaměřili se na trendy v tom, jak zákazníci ukládají věci ve svých vozidlech.“

Zatímco se designéři zaměřili zejména na touhu zákazníků po větším pohodlí, technici upřednostňovali také potřebu moduly odlehčit. Komponenty podlahové konzole StowSmart jsou méně složité a došlo i na snížení váhy asi o 30 procent.

Praktické prvky optimalizují úložný prostor

Podlahová konzole StowSmart je společně s dalšími unikátními možnostmi pro uložení věcí v obou řadách klíčovým prvkem koncepčního automobilu Innovation Demonstrator 2016 (ID16) na autosalonu IAA. Pět modulů v ID16 – StowSmart, CatchBin, Coolbox, vyjímatelný držák nápojů a posuvné přihrádky pro velké tašky – je dobře umístěno a jsou i snadno dostupných. Díky těmto modulům doje k navýšení úložného prostoru a zlepšení ergonomické nastavení, optimalizaci zavazadlového prostoru, snížení váhy i snazšímu čištění použitých materiálů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *